Julius Mařák - Kameny

Kresba tužkou, 11x14 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír a rám mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

60550. Kameny
Dražba ukončena:17.06.2021 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč