Julius Mařák - Cestou z pastvy

Lept, 16x9 cm. Signováno vpravo dole J. Mařák. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

26423. Cestou z pastvy
Dražba ukončena:16.01.2019 20:36:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč