Julius Mařák - Cesta u lesa

Kresba, 55x40 cm. Signováno vpravo dole J. Mařák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

69969. Cesta u lesa
Dražba ukončena:15.12.2021 22:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč