Julius Mařák - Břízky u vody

Heliogravura, 38x51 cm, signováno vpravo dole v tisku Julius Mařák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V papíře místy hnědé skvrnky.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

12753. Břízky u vody
Dražba ukončena:21.09.2017 22:23:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč