Olej na kartonu, 50x68 cm, signováno vlevo dole Lauterbach, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1873 - 1939
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč