Akvarel, 30x21 cm. Signováno vlevo dole Jakoby 54. Rám, sklo.
o autorovi: 1903 - 1985 Slovenský malíř Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 950 000 Kč.