Julius Horn - V lese

Olej na plátně, 41x51 cm. Signováno vlevo dole Julius Horn. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

25209. V lese
Dražba ukončena:29.11.2018 19:02:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč