Olej na plátně fixováno na kartonu, 66x50 cm. Signováno vlevo dole J. Horn. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura mírně poškozena.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.