Julius Horn - Tulácký karban

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Julius Horn. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

59734. Tulácký karban
Dražba ukončena:26.05.2021 19:22:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč