Julius Horn

59734. Tulácký karban

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Julius Horn. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 14 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:00:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč