Julius Horn - Akt s chrtem

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vlevo dole J. Horn. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen Malba poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

71684. Akt s chrtem
Dražba ukončena:27.01.2022 20:12:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč