Olej na plátně, 48x36 cm, signováno vpravo dole J. Horn, rám.
1900, Karlín
Žák UMPRUM v Praze (1915-1922, prof. Dítě, Kysela). Sudijně vycestoval do Německa, Vídně a Paříže. V malbě se nejvíce věnoval portrétu (Tomáš Baťa, Jan Baťa). Znamými jsou také jeho ex libris.
Pozn.: Malba mírně poškozena.