Olej na kartonu, 48x40 cm, nesignováno, rám.
Pozn.: Rám poškozený a přetřený. Plenér z některé exkurze za účasti Julia Mařáka (90.-tá léta 19. stol.). vzadu razítko: Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.