Julie Mezerová-Winterová - Studie aktu

Olej na kartonu, 46x34 cm. Monogramováno vlevo dole J. W. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

95430. Studie aktu
Dražba ukončena:24.05.2023 22:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč