Julie Mezerová-Winterová - Pohled z okna

Olej na kartonu, 50x38 cm. Monogramováno vlevo dole WM 32. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

20492. Pohled z okna
Dražba ukončena:31.05.2018 19:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč