Julie Mezerová-Winterová - Podvečer v zahradě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x60 cm. Signováno vpravo dole J.W. Mezerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

28813. Podvečer v zahradě
Dražba ukončena:27.02.2019 19:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč