Julie Mezerová-Winterová - Pampelišky

Olej na plátně fixováném na kartonu, 30x40 cm Monogramováno vpravo dole MW. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

77987. Pampelišky
Dražba ukončena:15.05.2022 20:07:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč