Julie Mezerová-Winterová - Loďky na Úpě

Olej na plátně, 54x80 cm, signováno vlevo dole J.W. Mezerová, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

10933. Loďky na Úpě
Dražba ukončena:01.06.2017 22:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč