Julie Mezerová-Winterová - Lesní jahody

Olej na plátně, 35x27 cm. Signováno vpravo dole J.W. Mezerová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

32778. Lesní jahody
Dražba ukončena:30.05.2019 22:33:26
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč