Julie Mezerová-Winterová - Chodec

Olej na plátně, 65x92 cm. Signováno vlevo dole J.W. Mezerová 38. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

20407. Chodec
Dražba ukončena:31.05.2018 18:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč