Julie Mezerová-Winterová - Buky nad Starkovem

Olej na plátně, 38x55 cm. Signováno vlevo dole J.W. Mezerová. Rám.

Pozn.: Mlba mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

23773. Buky nad Starkovem
Dražba ukončena:01.11.2018 18:16:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč