Julie Mezerová-Winterová - Bílé pivoňky

Olej na plátně, 90x116 cm. Signováno vpravo dole J. W. Mezerová 34. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

63594. Bílé pivoňky
Dražba ukončena:25.08.2021 22:53:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč