Julie Mezerová-Winterová - Sněženky

Olej na plátně, 27x35 cm, signováno vlevo dole J. W. Mezerová, rám.

1893, Úpice u Trutnova

Pozn.: Rám poškozen.

5236. Sněženky
Dražba ukončena:28.09.2016 18:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč