Julie Mezerová-Winterová - Petrklíče

Olej na plátně, 33x24 cm, signováno vlevo dole J. W. Mezerová, rám.

1893, Úpice u Trutnova

5235. Petrklíče
Dražba ukončena:28.09.2016 18:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč