Julie Mezerová-Winterová - Pampelišky

Olej na plátně, 35x27 cm, signováno vlevo dole, J.W. Mezerová, rám.

1893, Úpice u Trutnova

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3198. Pampelišky
Dražba ukončena:25.11.2015 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč