Julie Mezerová-Winterová - Muchomůrky

Olej na kartonu, 24x23 cm, signováno vlevo dole Mezerová, rám.

1893, Úpice u Trutnova

4272. Muchomůrky
Dražba ukončena:31.03.2016 21:18:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč