Julie Mezerová-Winterová - Kytice ve váze

Olej na plátně, 73x61 cm, signováno vlevo dole, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

964. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.03.2014 19:49:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč