Julie Mezerová-Winterová - Jablka na talíři

Olej na plátně, 19x24 cm, monogramováno vlevo dole JWM, rám.

1893, Úpice u Trutnova

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5820. Jablka na talíři
Dražba ukončena:26.10.2016 18:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč