Julie Mezerová-Winterová - Houby na pařeze

Olej na plátně, 38 x 54 cm, rámováno, signováno vlevo dole. Odborně vyčištěno, vzadu autorský název a datace 1947.

101. Houby na pařeze
Dražba ukončena:07.01.2013 21:40:00
Vyvolávací cena:6 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč

6 500 Kč 07.01.2013 21:26:59 64