Julian Emanuel Kodet - Satyr

Patinovaná sádra, výška 47 cm. Signováno E. Kodet 1912.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

79848. Satyr
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč