Julian Emanuel Kodet - Po koupeli

Patinovaná sádra, výška: 27,5 cm. Signováno Em. Kodet.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

97735. Po koupeli
Dražba ukončena:18.06.2023 21:16:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč