Julian Emanuel Kodet - Pierot

Keramika, celková výška 32 cm. Signováno EM. Kodet.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

33981. Pierot
Dražba ukončena:27.06.2019 19:22:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč