Julian Emanuel Kodet - Pierot

Keramika, výška: 31 cm, značeno Kodet Em.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

13546. Pierot
Dražba ukončena:25.10.2017 20:22:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč