Julian Emanuel Kodet - Klečící dívčí akt

Keramika, výška 38 cm. Signováno dole Kodet Em.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

17730. Klečící dívčí akt
Dražba ukončena:11.04.2018 18:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč