Julian Emanuel Kodet - Dívčí akt

Keramika, výška: 40 cm, signováno Kodet Em.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

13817. Dívčí akt
Dražba ukončena:26.10.2017 20:31:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:10 000 Kč