Julian Emanuel Kodet - Dívčí akt

Keramika, výška: 41 cm, značeno Kodet.

Pozn.: Povrch poškozen.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

11676. Dívčí akt
Dražba ukončena:28.06.2017 19:22:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:12 000 Kč