Julian Emanuel Kodet - Dívčí akt

Keramika, výška 42 cm. Signováno Kodet Em.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Pelhřimov - 1954, Lučany u Jablonce nad Nisou

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

95344. Dívčí akt
Dražba ukončena:24.05.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč