Julia Sábová - Konvolut 2 obrazů

Olej na kartonu, 15x15 cm a 26x18 cm. Signovány Sábová. Rámy.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1968
Slovenská malířka a textilní umělkyně.

Julia Sábová
308597. Konvolut 2 obrazů
Dražba ukončena:09.05.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč