Juli Lampe - Zdolávání horských vrcholů Elbrusu

3D mixed media painting, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Juli Lampe. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1980
Rakouská malířka slovenského původu

153921. Zdolávání horských vrcholů Elbrusu
Zbývá:3 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 25.01.2026 19:32:57 13729