Juli Lampe - New Years Eve in Karlovy Vary

3D mixed media painting, 70x50 cm. Signováno dole Juli Lampe. Nerámováno.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1980
Rakouská malířka slovenského původu

151774. New Years Eve in Karlovy Vary
Dražba ukončena:28.12.2025 21:33:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč