Jules Verne - Zelený paprsek

Kniha, 17x13 cm. 166 stran. Polokožená zlacená vazba. Vydal Alois R. Lauermann r. 1884.

Pozn.: Mírně poškozeno.

16372. Zelený paprsek
Dražba ukončena:15.02.2018 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč