Jules Gustave Le Roy - Odpočinek v zámecké knihovně

Olej na plátně, 61x82 cm. Signováno vpravo dole J. Le Roy 1919. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

doporučujeme
114085. Odpočinek v zámecké knihovně
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:03:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:20 000 Kč