Litografie 6/25 41x51 cm. Signováno tužkou vpravo dole Juan Romero 1989. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1932 – 1996
Španělský malíř Juan Romero Fernandez.