Jožka Ryšavá - Za humny

Olej na kartonu, 29x37 cm. Signováno vpravo dole Jož. Ryšavá. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

77981. Za humny
Dražba ukončena:15.05.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.05.2022 10:20:56 9337