Jožka Ryšavá - Vyžlovka

Olej na plátně, 60x100 cm. Signováno vpravo dole Jožka Ryšavá. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 114 cm

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
114180. Vyžlovka
Dražba ukončena:24.04.2024 21:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč