Jožka Ryšavá - Rybolov na Vyžlovce

Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vpravo dole Ryšavá. Rám.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

300418. Rybolov na Vyžlovce
Dražba ukončena:31.08.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč