Olej na plátně, 66x50 cm. Signováno vpravo dole Jožka Ryšavá. Rámováno.
Nejdelší strana: 81 cm
o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč