Jožka Ryšavá - Matějská pouť

Olej na plátně, 77x100 cm, signováno vpravo dole Jožka Ryšavá 55, rám.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

9960. Matějská pouť
Dražba ukončena:26.04.2017 20:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč