Jožka Ryšavá - Jevany

Olej na kartonu, 39x49 cm. Signováno vpravo dole Joža Ryšavá. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911, Kožlí u Ledče nad Sázavou -1971, Vyžlovka
Svůj ateliér měla v Řipské ulici.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

70477. Jevany
Dražba ukončena:19.12.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč