Jožka Ryšavá - U mlátičky

Olej na kartonu, 44x65 cm, signováno vpravo dole Joža Ryšavá, rám.

1893, Hranice nad Bečvou
Studentka UMPRUM v Praze (1910-1916).

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4981. U mlátičky
Dražba ukončena:26.05.2016 21:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč