Jožka Baruch - Hastrman

Akvarel, 41x27 cm, signováno vpravo dole J. Baruch, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 – 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

14639. Hastrman
Dražba ukončena:29.11.2017 21:05:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:24 000 Kč